Moti sot në Maqedoni
Gjatë ditës do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të pakta.
Temperatura maksimale do të arrijë në 13 gradë celsiuz.

Në Shkup e rrethinë deri në 10 gradë.


Shtuar më 05/02/2018, ora 08:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori