Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Moti në Maqedoni do të jetë me diell, i ftohtë dhe me erë e me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare veriperëndimore deri në të përforcuar, posaçërisht në pjesët lindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus 10 deri në katër, ndërsa temperatura e ditës prej minus tre deri në tetë gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell, i ftohtë dhe me erë e me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare deri në të përforcuar veriperëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në dy, ndërsa temperatura e ditës deri në tetë gradë.
Shtuar më 21/01/2018, ora 09:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori