Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot do të jetë kryesisht i vrenjtur me reshje të dobëta shiu dhe borë nëpër viset malore. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilindor.

Temperatura do të jetë nga 2 në 9 gradë. Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjajshëm, me temperaturë maksimale deri më 8 gradë celsius.


Shtuar më 13/01/2018, ora 09:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori