Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe me të reshura të shiut, të cilat në disa vende do të jenë të rrëmbyeshme, veçanërisht në pjesët jugore dhe qendrore.

Do të ketë kushte për shi të rrëmbyeshëm dhe bubullima, veçanërisht në pjesën jugore.

Temperatura do të lëvizë prej shtatë deri në 15 gradë.

Në Shkup do të jetë me vranësira dhe me të reshura të shiut. temperatura do të arrijë deri në 11 gradë.
Shtuar më 15/11/2017, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori