Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të mesme lokale dhe me erë të lehtë veri perëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të jetë prej 2 deri më 8 gradë, ndërsa ajo ditore prej 22 deri më 29 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell, me erë të lehtë me drejtim verior. Temperatrat do të lëvizin prej 6 deri më 26 gradë celsius.

Gjatë dy ditëve të ardhshme do të mbajë mot stabil dhe i nxehtë me teperatura ditore mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.
Shtuar më 21/10/2017, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori