Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira në disa lokalitete të caktuara.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 25 gradë celsius.

Nga e hëna pritet të ketë përkeqësim të motit dhe ulje temperaturash.
Shtuar më 20/10/2017, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori