Moti sot në Maqedoni
Moti sot në vend do të jetë me diell dhe me shi nëpër lokalitete të ndryshme malore.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 5 deri në 24 gradë celsius.

Lagështia e ajrit do të jetë 81% ndërsa do të fryej erë nga veri-perendimi i vendit.

Temperaturat në Shkup dhe rrethinë do të jenë pak më të nxehta, pra për një gradë më të larta.
Shtuar më 06/10/2017, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori