Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me erë të lehtë nga veri-perendimi i vendit.

Temperaturat do të lëvizin nga 7 gradë në mëngjes deri në 24 gjatë ditës. Në mbrëmje temperaturat do të kthehen përsëri në 7 gradë celsius.

Edhe ditët në vazhdim të kësaj jave do të mbizotërojë mot i njejtë ku do të ketë më shumë diell. Kjo do të jetë periudha e fundit e vitit ku temperaturat do të kalojnë 20 gradë celsius.
Shtuar më 04/10/2017, ora 08:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori