Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë me drejtim të ndryshueshëm.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë ndërmjet minus 3 deri më 11 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të jenë nga 16 deri më 23 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Temperaturat do të jenë nga 8 deri më 21 gradë celsius.
Shtuar më 01/10/2017, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori