Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me re. Do të fryj erë e fuqishme në drejtimin veriperëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të arrijnë deri shtatë gradë, ndërsa gjatë ditës prej 10 deri 23 gradë Celsius.

Po ashtu gjatë fundjavës do të ketë stabilizim të përkohshëm të motit. Gjatë ditës me diell, kurse në mbrëmje shumë freskët.
Shtuar më 22/09/2017, ora 09:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori