Moti sot ne Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë me temperatura ditore mbi mesataren e kësaj periudhe të vitit. Do të fryjë erë e dobët në drejtim jugperëndimor, ndërsa në pjesët perëndimore të vendit kjo erv do të përforcohet.


Temperatura ditore do të lëvizë prej 28 deri më 36 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të jetë me diell dhe nxehtë, do të fryjë erë e dobët me drejtim jugperëndimor, ndërsa temperatura maksimale ditore do të arrijë 34 gradë celsius.
Shtuar më 17/09/2017, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori