Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta, gjithashtu do të fryejë erë mesatare nga drejtimi i verior.

Temperaturat maksimale gjatë ditës do të arrijnë deri 32 gradë celcius, ndërsa në Shkup temperaturat do të rriten deri 30 gradë celcius.

Shtuar më 13/09/2017, ora 09:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori