Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në intervale 23 deri në 32 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me vranësira mesatare.

Temeraturat e mëngjesit do të jenë deri në 8 gradë, ndërsa ajo ditore do të arrijë deri në 30 gradë celcius.

Të shtunën do të ketë rritje të vranësirave, do të fryejë erë e fortë juglindore dhe priten reshje të shiut.
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori