Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell, me mëngjes të freskët dhe era do të fryjë në pjesën veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 30 gradë celcius, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë ditore deri 28 gradë celcius.

Të premten do të ketë rritje të vranësirave, ndërsa reshje të shiut priten të shtunën.
Shtuar më 06/09/2017, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori