Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira.

Era do të fryjë nga veriu.

Pasdite në pjesën perëndimore mund të ketë reshje të pakëta të shiut.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 17 deri 28 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë maksimale deri në 26 gradë celcius.
Shtuar më 05/09/2017, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori