Moti sot në Maqedoni
MotiMaqedoni do të jetë i nxehtë dhe me diell me vranësira të vogla.

Do të fryjë erë me intensitet të mesëm me drejtim jugperëndimor dhe perëndimor.

Temepreaturat e mëngjesit do ë lëvizin prej 9 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat ditore prej 27 deri më 35 gradë celsius. Indeksi i valëve UV do të jetë 7 shkallë.

Në Shkup dhe rrethinë do të me mbajë mot me diell dhe i nxehtë. Temperatura më e ulët e mëngjesit do të jetë 13, ndërsa ajo më e lartë e ditë do të arrijë 35 gradë celsius.
Shtuar më 02/09/2017, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori