Moti sot në Maqedoni
Sot Maqedonia do të ketë mot me diell dhe relativisht të nxehtë.

Temperaturat do të jenë më të freskëta se javën e kaluar dhe do të lëvizin nga 14 në mëngjes e deri më 32 gradë celsius gjatë ditës.

Gjatë orëve të pasditës pritet të ketë shi por në zonat malore. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori