Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë.
Era do të fryejë lehtë nga drejtimi verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 11 deri 18 gradë, ndërsa gjatë ditës prej 31 deri 36 gradë. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori