Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i kthjellët dhe era do të fryjë nga drejtimi verior.

Temperatura e paradites do të jetë nga 8 deri 18 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 34 gradë Celsius. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori