Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i vranët, me erë dhe në disa vende rreshje te shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 13°C e deri më 20°C, kurse ajo e dites deri më 20°C.

Shkup temperatura do të arrije deri më 25°C. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori