Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë me diell dhe me vranësira të vogla.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -6 deri 2 gradë Celsius, kurse gjatë ditës prej 5 deri 14 gradë Celsius. /Albeu.com/
Shtuar më 21/02/2017, ora 08:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori