Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të vogla lokale, kurse në mëngjes me mjegull.

Temperatura e mëngjesi do të lëvizë prej -1 deri -6 gradë Celsius, kurse gjatë ditës prej 7 deri 14 gradë Celsius. /Albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori