Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje të dobëta të kohëpaskohshme të shiut.

Temperatura e mëngjesit -6 deri 3 gradë Celsius, kurse gjatë ditës prej 5 deri 10 gradë Celsius. /Albeu.com/

Shtuar më 09/02/2017, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori