Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe me mjegull. Në disa vende do të ketë shi të lehtë, ndërsa në pjesët perëndimore me intensitet më të madh. Në vendet më të larta veri-perëndimore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 3 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 7 deri 13 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë deri 7 gradë celcuis./Albeu.com/
Shtuar më 04/02/2017, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori