Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë kryesisht i ndryshueshëm dhe me periudha me diell, kurse në pjesët e skajshme perëndimore do të ketë reshje lokale të kohëpaskohshme të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -5 deri dy gradë Celsius, kurse gjatë ditës prej 5 deri 13 gradë Celsius. /Albeu.com/
Shtuar më 03/02/2017, ora 08:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori