E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet kreut, triumfon pastër ndaj Veronës (VIDEO)
Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha me diell.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -8 deri në 1 gradë Celsius, kurse gjatë ditës prej 2 deri në 8 gradë Celsius. /Albeu.com/

Shtuar më 01/02/2017, ora 08:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori