Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Vranësira po ashtu do të ketë edhe në pjesët jugore si dhe do të fryj erë e dobët veriore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -15 deri -5 gradë Celsius, kurse gjatë ditës prej -2 deri 5 gradë Celsius. /Albeu.com/
Shtuar më 27/01/2017, ora 08:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori