Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme të borës, kurse në juglindje me reshje të shiut dhe borës.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga -5 deri 1 gradë C, kurse gjatë ditës prej -1 deri 4 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 18/01/2017, ora 08:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori