Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
Moti sot në Maqedoni
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Moti sot në tërë Maqedoninë kryesisht do të jetë shumë i ftohtë dhe me borë, sidomos gjatë orëvemëngjesit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -21 deri -9 gradë C, kurse gjatë ditës prej -5 deri 3 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 08:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së