Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni parashikohet të jetë kryesisht me diell dhe ngrohtë, me erë të dobët nga drejtimi i ndryshueshëm.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 1 deri 10 gradë C, kurse gjatë ditës prej 25 deri 31 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 01/10/2016, ora 08:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori