Moti sot në Maqedoni me diell por i freskët
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Moti sot në Maqedoni do të jetë relativisht me diell të dobët por jo edhe ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit janë -3 gradë C, si dhe gjatë mbrëmjes po ashtu do të ketë temperatura më të ulëta.

Gjatë ditës temperatura do të lëvizë prej 10 deri 17 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 08:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.