Moti sot në Maqedoni me diell por i freskët
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë relativisht me diell të dobët por jo edhe ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit janë -3 gradë C, si dhe gjatë mbrëmjes po ashtu do të ketë temperatura më të ulëta.

Gjatë ditës temperatura do të lëvizë prej 10 deri 17 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 08:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori