Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë relativisht i ngrohtë dhe me vranësira të vogla lokale.

Temperatura në orët e mëngjesit do të lëvizë prej -2 deri në 2 gradë, kurse gjatë ditës prej 14 deri 21 gradë Celsius./Albeu.com/

Shtuar më 24/02/2017, ora 08:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori