Moti sot në Maqedoni
Sot në Maqedoni ka reshje të dëborës në të gjithë territorin e Maqedonisë si dhe do të jetë me temperatura të ulëta dhe vranësira.

Temperatura e mëngjesit prej -2 deri 2 gradë C, kurse gjatë ditës prej 1 deri 8 gradë C. /Albeu.com/
Shtuar më 05/01/2017, ora 08:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori