Moti, priten shira dhe rrufe sot pasdite
Moti sot në mengjes është me diell dhe me vranësira mesatare, por pasdite do të ketë mundësi për paraqitje të shiut me bubullima.

Temperatura e mëngjesit është nga 9 dhe 17 gradë, ndërsa ajo ditore do të arrijë nga 24 deri në 31 gradë. UV-indeksi do të jetë 8.

Në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë deri më 29 gradë.
Shtuar më 13/07/2019, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori