Moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë por edhe me mjegullanë disa lokalitete malore.


Temperaturat do të lëvizin nga 9 e deri në 22 gradë celsius. /albeu.com/

Shtuar më 11/10/2017, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori