Moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha dielli. Do të fryjë erë e lehtë juglindore, ndërsa në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -5 deri 3 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës do të jenë në intervalë prej 2 deri 11 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm me temperatura ditore prej 0 deri 8 gradë celcius./Albeu.com/

Shtuar më 11/02/2017, ora 08:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori