Maqedoni: Moti me vranësira të ndryshueshme, temperatura deri më 17 gradë
Në pjesën më të madhe të vendit sot do të mbaj mot me vranësira dhe kohë pas kohe me diell, posaçërisht në pjesët veriore.

pjesët perëndimore të vendit do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura maksimale do të sillet në interval prej 9 deri në 17 gradë Celsiusë.

Në Shkup do të mbaj mot me vranësira të ndryshueshme. Temperatura maksimale do të arrij deri në 14 gradë Celsiusë.

Shtuar më 29/12/2020, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori