Përkeqësimi i motit, rrugët të kalueshme
Temperaturat e ulta dhe reshjet e dëborës kanë bërë që në disa akse rrugore të shfaqen probleme. Sipas policisë në akset rrugore Dibër - Strugë, Mavrovë - Dibër, Katllanovë - Veles dhe Demir Kapi - Udovë ku ka mundësi për paraqitje të mundshme të shembjeve, të cilat mund ta pengojnë qarkullimin e drejtuesve të automjeteve.


Në vendkalimet kufitare nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe për dalje nga Maqedonia. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2013, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori