E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Moti i keq, pezullohen trenat e Shkup-Manastir e Shkup-Kërçovë
Për shkak të kushteve të këqija të motit dhe temperaturave të ulëta janë pezulluar përkohësisht trenat me numër 541/540 të linjës Shkup-Manastir-Shkup dhe 660/663 të linjës Shkup ­Kërçovë-Shkup.

Siç njofton HM Transport SHA Shkup, të dy trenat nuk do të qarkullojnë derisa të krijohen kushtet për vendosjen e tyre në komunikacionin e rregullt hekurudhor. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori