Mot me shi dhe vranësira
Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me periudha dielli, por se do të ketë dhe vranësira të herëpashershme.

Ndërsa, koha pritet të vrenjtet sidomos gjatë orëve të pasdites.

Në këto orë, pritet të ketë mot të ndryshueshëm, herë pas here me bubullima dhe erë të furishme.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 20 në 32 gradë celcius.

Mot jostabil pritet të jetë dhe në Shkup. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori