Mot me reshje shiu dhe vranësira
Moti sot pasdite në Maqedoni do të jetë i vrenjtur dhe me reshje shiu.

Veçanërisht në lindje të vendit pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu.

Në Shkup, paradite do të jetë me diell, ndërsa pasdite me vranësira të matura, ndërkaq mund te kete edhe reshje të shkurtra lokale të shiut.

Temperaturat do të jenë mesatarisht gjatë ditës nga 24 gradë deri në 27 gradë celcius. /albeu.com/

Shtuar më 21/09/2014, ora 11:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori