Mot me reshje shiu dhe bubullima
Pëlqej
Moti sot pritet të jetë me reshje shiu dhe me vranësira.

Reshjet që dje e "përmbytën" Shkupin, sot mund të përhapen në të gjithë vendin.

Temperaturat pritet të kenë luhatje të mëdha nga 9 gradë në 29 gradë celcius. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori