Mot me diell dhe me vranësira lokale
Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare e me erë të dobët që fryn kryesisht nga jugu.

Temperaturat e mëngjesit do të variojnë nga 9 në 18 gradë, ndërsa gjatë ditës do të lëvizin nga 27 në 34 gradë celcius.

Edhe në Shkup moti të jetë i ngjashëm, me temperatura që maksimalisht shkojnë në 33 gradë celcius. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori