Mot ideal për plazh
Pëlqej
Sot pritet të jetë një kohë me mot tejet të ngrohtë dhe me erë të lehtë.

Temperaturat pritet të lëvizin gjatë ditës nga 28 në 40 gradë celcius.

Në Shkup koha pritet të jetë me diell, me erë të dobët deri në të mesme veriperëndimore, e cila në orët e pasdites përgjatë Vardarit do të përforcohet.

Temperatura mesatare në kryeqytet pritet të jetë diku te 36 gradë celcius. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2014, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori