Mot i paqëndrueshëm
Dita e sotme ka filluar me reshje shiu, ndonëse janë paralajmëruar temperatura të larta. Sipas sinoptikanëve, sot do të ketë vranësira dhe reshje shiu lokal.

Pasditja do të jetë e shoqëruar me reshje shiu dhe bubullima, nuk përjashtohet mundësia që pjesa perëndimore dhe veriperëndimore të përfshihet nga breshëri.

Përgjatë tërë ditës do të fryjë erë nga jugu. Temperaturat e ajrit do të lëvizin nga 23 deri 32 gradë Celsius. /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2013, ora 11:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori