Mjegulla mbulon Shkupin, anulohen disa fluturime
Mjegulla e dendur në Shkup ka sjellë anulimin e disa linjave ajrore por, ka vështirësuar edhe lëvizjen e automjeteve.

Në aeroportin "Leka i Madh" njoftojnë se janë anuluar disa fluturime drejt Stambollit, Zagrebit dhe Barcelonës.

Ndërkohë, qarkullimi i automjeteve po zhvillohet me ndihmën e zinxhirve. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2017, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori