Mjegull në rrugën Lisec – Kodra e Diellit, bëhet thirrje për kujdes gjatë qarkullimit
Për shkak të paraqitjes së mjegullës, dukshmëria në aksin rrugor fshati LisecKodra e Diellit u zvogëlua në 40 deri 50 metra, kumtoi Lidhja Automoto e Maqedonisë.

Qarkullimi në rrugët shtetërore po zhvillohet nëpër rrugë të lagështa. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve të qytetit është mesatar.

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë nuk ka ndalesa më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2017, ora 20:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori