Mirsad Ndrecaj duke luftuar në vijën e frontit! (FOTO)

Një foto të rrallë të Mirsad Ndrecajt duke luftuar në vijën e frontit, e ka publikuar në rrjetet sociale vëllai i tij Ylber Ndrecaj.

Fotografia është nga rajoni i Dukagjinit, ku Mirsad Ndrecaj ka luftuar që në moshë të re në radhët e UÇK-së së Kosovës.

Mirsad Ndrecaj ishte në mesin e 10 pjesëtarëve të Grupit të Kumanovës që u vranë më 9 dhe 10 maj në Lagjen e Trimave.

Shtuar më 16/01/2018, ora 09:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori