Ministria e Shëndetësisë dhe Pushtetit Lokal i shkojnë Aleancës
Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë Qendrore në Reçicë të Vogël ka konfirmuar edhe emrat e ministrave të rinj në Qeverinë e re në mes Aleancës dhe LSDM-së që pritet të finalizohet të hënën.

I pyetur nga gazetarët për ministrinë e Shëndetësisë, Ahmeti theksoi se kjo ministri i takon Aleancës për Shqiptarët, gjithashtu edhe ministria e Pushtetit Lokal. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2017, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori