Ministri Cvetkov, sot në takim me vreshtarët nga Kavadari
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Mihail Cvetkov sot ka vendosur të realizojë një vizitë në Kavadar.

Këtë vizitë e ka paralajmërua Ministria dikasteriale ku lajmërohet se Cvetkov do të realizojë takim me vreshtarët në Kavadar./albeu.com/


Shtuar më 03/09/2016, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori